Endüstriyel Etiket

Özel Ebat Endüstriyel Etiket

Hemen şimdi firmanıza, fabrikanıza, üretim yerinize, özel işlerinize, özel gün etiketi ve sevk edeceğiniz paketli ürünleriniz için sizlerden istenen, kalite kontrol etiketi ve benzeri şekilde etiket ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünümüzü sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Firmaya Özel Endüstriyel Etiket Özellikleri

 • Suya dayanıklı naylonsu (Elastik) malzeme kalitesindedir.
 • Ebatlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Baskı alanı maksimum genişlik 120 cm uzunluk 50 m’dir.
 • CMYK renklerden oluşan baskı sistemimizle tüm renkleri basabiliriz.
 • Basılan folyolar istediğiniz şekilde Sticker, Oval, Kare ve Özel Sticker Şeklinde kesilebilmektedir.
 • Folyo malzeme kalitesi Orajet’ dir.
 • Folyo malzeme üretim yeri Almanyadır.
 • Baskı makinemiz MIMAKI CJV160-300 Ekosolvent (Japon) Mürekkeplidir.

Logolu Endüstriyel Etiket

Kalite Kontrol Etiketi firmanızın üretim alanında İSO ve üretim standartlarında sevk sırasında veya fabrika içersinde personelin işini kolaylaştıracak etiketlerin başında gelmektedir. Yurt içi ve yurt dışı tüm projelerde sizlerden istenen tüm kriterleri sağlayan bu üst düzey kaliteli etiketler başlıca endüstriyel etiketleme alanında tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacağından şüpheniz olmasın.

Etiket Üretim Aşamaları

 • Firma logolu özel endüstriyel etiketi sipariş ettiğiniz ilk aşamada tasarımsal ve genel düzenlemeleri yapıp siparişinizi işleme aldıktan sonra titizlikle üretime veriyoruz.
 • Etiketler teknoloji harikası makinelerimizde özenle hazırlanmaktadır, bu hususta kalite ve iş başarısı konusunda JAPON teknolojisi olan MIMAKI Folyo Bas Kes üretim makinemizi kullanmaktayız. Bu makine üst düzey teknolojisi ile etiketinizi veya benzeri bir işinizi bastıktan sonra otomatik programlama sayesinde de hiçbir kayma ve senkron kaybı olmadan kesim yapabilme özelliğine sahiptir.
 • Suya ve dış ortama yağmur, çamur ve kar gibi doğa şartlarında yapıştığı yüzeyde mukavemeti sayesinde sürekli kalmaktadır.

Başlıca tercih edilen kullanım alanlarını sıralayacak olursak, iş sağlığı güvenliği (İSG) etiketi, üretim etiketi, onarım etiketi, beklemede etiketi, onaylandı etiketi, ret edildi etiketi, red edildi etiketi, CE etiketi, ISO etiketi, yerli üretim etiketi, dezenfekte edildi etiketi, QC etiketi ISO 9001 : 2015 etiketi ve organik ürün etiketi, etiket/sticker, marka etiketi, kuşe etiket, yapışkanlı etiket, baskı etiketi, logo etiket, isimli etiket, nişan etiketi, düğün etiketi, sünnet etiketi, doğum günü etiketi, kavanoz etiketi, oto cam etiketi, oto ayna etiketi, oto tampon etiketi, araba logo etiketi, isim yazılı yapışkanlı etiket, oto cam yazısı etiketi, ürün etiketi, kapı etiketi, itiniz çekiniz etiketi, mal kabul etiketi, depo etiketi, forklift etiketi, hol etiketi, dolap etiketi, acil çıkış etiketi, covid-19 etiketi, yer etiketi, mesafe etiketi, dezenfektan etiketi, covid etiketi, cam etiketi, kargo etiketi, quality control label, quality control sticker etiketi gibi alanlarda kullanıma uygundur.

Endüstriyel etiketler kalitesiyle markanızın bilirinirliğini bastığımız üst düzey etiketlerde akılda kalıcı ve prestijli olmasını sağlayacaktır.

Kişiye özel de üretilen etiketler her zaman daha çok ilgi çekmektedir, etiket tasarla veya etiketi kendin tasarla sistemimizden bu konuda daha çok fayda sağlayabilmeniz için sizlere her alanda kolaylık sağlamanın farkını hissedin.

Tasarladığınız ve baskiyap.com tarafından üretilen etiketler yapışan yüzeye, ürüne, malzeme ve materyallere hemen uyum sağlayarak prestijli ve kurumsal bir hava katacaktır. Markanızın ve üretimini yaptığınız malzemenin etiket kalitesiyle marka değeri olarak senelerce ürünün üzerinde reklamınızı yapacaktır.

Folyo Etiket Kullanım Alanları

Resimdeki detaylarda gördüğünüz gibi araç kaplama, yer işaretleme etiketi, antistatik etiketi ve araba cam etiketi olarak kullanımı ve daha bir çok alanda da kullanımını sağlayabilirsiniz. Markanızı ve tasarımınızı uzun süreli uyguladığınız yere prestij katacağından şüpheniz olmasın.

Folyo Etiket Nasıl Yapıştırılır

Aşağıdaki görsellerle yapıştırma tekniğini görebilir, siparişiniz size ulaştığı zaman bu şekilde uygulama yapabilirsiniz.


Gördüğünüz gibi dört aşamalı görsellerle sizlere bu işin ne kadar basit olduğunu anlatmaya çalıştık, esnek yapıya sahip olması sebebiyle karton etiketi, ahşap etiketi, cam etiketi , yağsız metal zemin etiketi, pvc üzeri etiket, kavanoz etiketi, konserve etiketi, bohça koli etiketi, damat koli etiketi ve benzeri tüm alanlara sizde bu şekilde uygulama yaparak hem üretmiş olduğunuz ürünü hemde size özel olan her bir malzemeyi prestijli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Folyo Etiket Ne Kadar Dayanıklı

Folyo etiket yapıştığı yüzey ıslak bile olsa kendi yapışkan özelliğinden kayıp yaşamadan yüzeyi ısıtarak veya tam kurulama yapmadan veya tam kurulama sonrasında uygulama yapabilirsiniz.

Yağlı zeminleri yağdan arındırdıktan sonra yapıştırabilirsiniz .

Güneşe, yağmur, çamur ve kara dayanaklılığının yanısıra 50 derece sıcak havada aranan kriterler sağlandıktan sonra genelde – 35 derece (-+) soğuk havaya kadar mukavemeti yüksektir.

Yapıştığı yere güneşli ve sıcak bir ortam ise günden güne işleyerek daha da mukavemetli bir şekilde yapışmaktadır.

Kimyevi maddelere duyarlılığı zayıftır, tiner, aseton, ispirto vb. Sökücü yakıcı maddelere alışımı zayıftır. Naylonsu bir yapıya sahip olduğundan dolayı erimeler meydana gelmekte ve mürekkep bu maddelere maruz kaldığında akabilmekte veya silinebilmetedir.

Araba yıkama kimyasalları herhangi bir zarar vermemektedir, fakat aşırı yıkama gibi yoğun baskı uygulamasıyla ovalamalarda mürekkep kalitesinde gözle görürlür derecede kalite kaybı yaşanmaktadır.

Şimdi sıra sizde tasarım yükle ekranımızdan PDF, JPG, PNG, RAR ve ZIP formatındaki dosyalarınızı yükleyerek veya etiketi kendin tasarla seçeneğine tıklayarak önceki siparişlerde kullanılan şekiller ile veya kendinizin yükleyeceği şekillerle tasarımınızı yapıp son halini ön izleme yaparak sepete ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade