Eğitici stickerlar

Eğitici Stickerlar

Eğitici stickerlar sayesinde çocuklar için öğrenmek artık daha eğlenceli! Çocuklarınız stickerlar ile artık daha rahat öğrenme süreci gerçekleştirecek.

Son dönemlerde stickerlar ile öğrenme modelleri oldukça gelişti ve yaygınlaştı. Eğitim açısından oldukça geniş seçenek sunan bu etiketler sayesinde, özellikle ilkokul çağındaki çocuklar öğrenmeyi sevecektir.

Çocuk odalarının duvarlarını düz zemin olarak kullanmaktansa eğitici stickerlar ile süslemek çok daha iyi bir tercih olacaktır. Çünkü küçük çocukların çoğu odada yalnız kalmaktan korkar. Odalarında eğlenmeyi sağlayacak ve yalnız kaldığında canı sıkılmayacak etkinlikler olması bu süreci kolaylaştırır.

Baskiyap Eğitici Stickerlar İçin Kullanım Alanları  

Duvar dekorasyonu açısından renk katan hem de çocuğa bilgi veren bu stickerlar oldukça pratik ve işlevsel bir süsleme ürünüdür. Duvarların yanı sıra dolap, kapı, çalışma masası, komodin, defter, kitap gibi istenilen alana yapıştırılması sayesinde çocuğunuzun ilgisini çeken herhangi bir alana yapıştırabilirsiniz.

Kullanım açısından uzun vadeli bir ömrü vardır çünkü dış etkenlere karşı yüksek bir dirence sahiptir. Temizlik açısından da kolaylık sağladığı için ağır temizlik malzemeleri haricinde pek çok şekilde kolayca temizlenebilir.

Her yaştan çocuğa hitap eden bu eğiti stickerlar özellikle çocuk odaları olmak üzere, ana sınıfı, kreş, oyun alanları gibi mekânlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. 

Baskiyap Eğitici Stickerlar ile Çocuk Alanlarını Güzelleştirin

Çocuklar için öğrenmeye başlama aşamaları çok zorlu bir süreçtir. Çabuk sıkılırlar, dikkatleri dağılır, öğrenmek istemezler. Bu nedenle eğitici stickerlar çocuklara öğrenmeyi sevdirir. Bunu da en eğlenceli şekilde yaparlar.

Eğitimin stresli halini çocuklardan almak gelişimleri açısından oldukça elzemdir. Çünkü çocuk yaşta kazanılan eğitim korkusu bir ömür boyu sürecektir. Meyveler, rakamlar, alfabe, İngilizce alfabe, hayvanlar çocukların en çok karıştırdığı konulardır. Bu etiketler sayesinde eğlenceli, komik ve akılda kalıcı bir öğrenme sağlanmış olunur.

Özellikle bir şey öğrenme konusunda tedirginlik yaşan bir çocuğunuz var ise bu stickerlar tam size göre! Çocuğunuz seveceği bir sticker seti ile öğrenme serüvenine katkıda bulunabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız eskisi gibi eğitimden korkmayacaktır.

Sevimli, eğlenceli ve çocuğun ilgisini çekecek tüm stickerlar baskiyap.com’da sizleri bekliyor. Canlı renklere sahip olan bu kaliteli sticker modelleri için sitemizi inceleyebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade