Sıkça Sorulan Sorular

Baskıyap olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini site üzerinden hallediyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, sepete gidip tasarımlarımızı yüklüyor ve ödemeyi yapıyor ve siparişi tamamlıyorsunuz. Baskıyap adresinde sipariş oluşturmak aslında bu kadar kolay.

Siparişinizin durumu ile alakalı tüm bilgiye Hesabım > Siparişlerim bölümünden öğrenebilirsiniz.

Çalışma Yükle bölümünden yüklemiş olduğunuz sipariş dosyaları baskıya girmeden önce, baskıya uygun olup olmadıkları grafikerlerimiz tarafından kontrol edilir. Siparişiniz baskı için uygunsa grafikerlerimiz tarafından Grafiker Onayı verilir ve siparişiniz baskıya alınır. Sipariş dosyanız baskı için uygun değilse grafiker siparişinizi iptal edecektir, Sipariş dosyanızın baskıya neden uygun olmadığı size bildirilecektir.

Çalışma Yükle kısmından cdr(corel draw), ai (adobe illustrator), psd (adobe photoshop), ind ( adobe indesign), pdf, jpeg, tiff, png dosya türleri ile çalışmalarınızı yükleyebilirsiniz.

Kargo elemanından teslim almadan önce ambalajın zarar gördüğünü, ürünlerin deforme olduğunu fark ederseniz ürünü teslim almayınız. Paketi teslim aldıktan sonra ürünle alakalı yaşadığınız her türlü sorunla ilgili 0850 455 11 55 nolu telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşıp, sorununuzun çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hesabım > Siparişlerim bölümünden daha önce vermiş olduğunuz siparişler arasından yeniden sipariş vermek istediğiniz ürünü bulup, yenile butonuna bastığınızda siparişiniz Sepetim bölümüne aktarılacaktır. Sepetim bölümünden alışverişinizi tamamlandıktan sonra istediğiniz ürün yeniden baskıya alınacaktır.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade