Istampa

Istampa

Istampa başta resmi kurumlar olmak üzere kullanılmaya devam etmektedir. BaskıYap sitemiz aracılığıyla kaliteli ıstampalar almak istemez misiniz?

Istampa kısaca anlatılırsa baskı yapmak adına kullanılacak mürekkep mekanizmasıdır. Plastik, ahşap ya da tahta üzerine yapılan oyma işlemi ile şekil belirli olacaktır.

Şeklin alana baskı yapabilmesi için mürekkep ihtiyacı bulunacaktır. Bu mürekkep de içerisinde özel olarak mürekkep bulunan düz bir alana sahip araç sayesinde yapılır.

Özellikle kaşe modelleri arasında satışa sunulan bu ürünler, kaşelerin mürekkep ihtiyacını kısmen karşılamaktadır.

Çoğunlukla resmi kurumlarda kullanılan araçlar evlerde ya da farklı iş ortamlarında da tercih edilmektedir. Başta ofisler olmak üzere eğitim alanlarında ya da değişik noktalarda kullanılır.

Kaşe Istampa Modelleri Nelerdir?

BaskıYap’ta çeşitli ıstampa süngeri ve modelleri satılmaktadır. Farklı modeller sunulması elbette kişilere kullanım rahatlığı sunmak amacıyladır.

Bununla birlikte diğer kullanımlara nazaran çok daha kişisel olması, göze hitap etmesi gibi amaçları da elbette olabilmektedir.

İlk aşamada boyutlarıyla değişiklik gösteren ıstampalar bunun dışında renk açısından da farklılık gösterebilmektedir.

Istampa Büyük Boy Seçenekleri BaskıYap’ta!

Genellikle kullanım alanlarında büyük boy olarak tercih edilmektedir. Büyük boy olması özellikle büyük kaşeler için kolaylık sağlamaktadır.

Standart kaşe boyutları için bahsedilen mürekkep alanından daha net ve eşit şekilde mürekkep alınabilmektedir.

Elbette BaskıYap sitemiz sadece boyut olarak değil kolay kurumayan ve özel kutularında korunabilecek ürünleri sizlere sunmaktadır.

Istampa Fiyatları Ne Kadar?

Bahsedilen bu ürünün fiyatlandırmaları değişiklik göstermektedir. Çünkü piyasa içerisinde farklı firmalar tarafından değişik modellerle satılmaya devam etmektedir.

Kişisel ve kurumsal anlamda alınacak olan modellerde de değişiklik olabilmektedir. Çünkü toplu ve tekli alımlarda farklılıklar ortaya çıkmaktadır.

Modeline bağlı olarak incelediğiniz ürünleri uygun fiyat ve kaliteye bağlı olarak satın almak isterseniz, BaskıYap sitemizi tercih edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinde kaşe mürekkepleri bulabileceğiniz gibi farklı şekillerde kaşe çeşitleri de bulabilirsiniz. Kısa sürede imza atmak, marka belirlemek adına alışverişinizi yapabilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinden alışverişinizi tamamlamak adına kaşe modellerini kişiselleştirebilir bununla birlikte gözünüze de hitap eden tercihinizi yapabilirsiniz.

Kısa süreli işlemlerinizi daha hızlı yapabilmek amacıyla sitemiz sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade