Söz / Nişan / Düğün

Söz / Nişan / Düğün

Söz / nişan / düğün ürünleri özel günlerinizi kolaylaştırmak ya da misafirlerinize tatlı bir hatıra bırakmak ister misiniz?

Söz / nişan / düğün özellikle Türk geleneklerinde oldukça özel ve önemli anlardır. Çünkü bu anlar da gelin ve damat tüm sevdikleriyle bir arada olurlar ve oluşturacakları minik ailenin mutluluğunu paylaşırlar.

Özellikle nişan ve düğün merasimlerinde, misafirlere davetiye dağıtmak önemli bir unsurudur. Bu davetiyeler sayesinde insanlar merasimlerden haberdar olur. Güzel ve dikkat çekici bir davetiye sunmayı kim istemez ki? 

 

Söz / Nişan / Düğün Ürünlerinin Faydaları

Evlilik hazırlıkları çok koşturmalı bir dönemdir. Her detay tek tek düşünülür ve her biri için uzun zaman arayış gerçekleştirilir. Oldukça da stresli bir dönem olmasının yanında yorucudur. Bu nedenle hazırlık serüvenini kolaylaştıran ve bunun yanında da işleri kolaylaştıran ürünler kullanılır. 

Bu ürünlerin her biri tüm evlilik merasimleri için uygundur. Hem şık bir dizayn açısından, hem de pratiklik açısından çok işinize yarayacaktır.

Özellikle düğün ve kınada misafirlere yemek ikram edilir. Bu noktada Amerikan servis ile kendinize özel bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bu sayede gelen misafirler de kendilerini özel hissedecektir.

Hayat arkadaşınız ve kendiniz ile ilgili bir şeyleri ürünlerin üzerine bastırarak size, ailenize ve sevdiklerinize tatlı, sevimli ve en önemlisi anlamlı anılar bırakabilirsiniz. Bu ürünleri yıllar sonra gördüğünüzde, eskiyi yâd ederek, o mutlu anlarınızı tekrar yaşayabilirsiniz.

 

Söz / Nişan / Düğün Ürünleri Nelerdir?

Söz / nişan / düğün ürünleri arasında en çok kullanılanları hiç şüphesiz davetiye, beyaz çeyiz kolisi ve çeyiz etiketidir.  Bu geleneksel ürünlerin yanı sıra Amerikan servis, davetiye kaşesi, magnetli açacak gibi hediyelikler de sıklıkla tercih edilir.

Her evlilik anının kendine özel bir teması vardır. Bazı gelin ve damatlar çiçekli konseptler tercih ederken bazıları sade renklerden oluşan bir konsept tercih eder. Bu noktada seçilecek ürünlerin konseptinize uyması elzemdir. Peki, baskiyap.com firmamızda hangi ürünler var?

Davetiye

Davetiyeler nişan, düğün ve kına gecelerinin vazgeçilmezidir çünkü insanlara bu mutlu haberi vermenin en etkili yoludur. Sizler için tasarlanan davetiye örneklerimizden birini seçebilir ya da kendi tasarımınızı yükleyebilirsiniz.

Söz, Nişan, Çeyiz Afişi

Bu afişler organizasyonunuz en gözde nesnesi olacak! Çünkü organizasyon alanına girecek misafirler ilk önce bu ürünü görecekler. Afişler 35x50, 50x70 ve 70x100 cm ebatlarında üretilmektedir. İsterseniz hazır şablonlarımızdan özelleştirebilir, isterseniz kendi tasarımınızı sisteme yükleyerek satın alabilirsiniz.

Çeyiz Etiketi ve Damat Bohçası Çeyiz Etiketi

Bu etiketler sayesinde çeyizinizi sergilerken çok şık bir sunum yapabilirsiniz. A4 ve A3 ebatlarına sahip bu etiketleri çeyiz kolilerinizin üzerine yapıştırarak kullanmak çok şık bir görünüm sağlayacaktır. Hazır şablonlarımızdan birini seçerek hızlıca sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi etiketinizi kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Beyaz Çeyiz Kolisi

Çeyiz kolileri organizasyon hazırlıklarının demir başıdır. Çünkü nevresim, patik, küçük ev aletleri gibi her şey bu koliler ile depolanıp, sunulur. Beyaz çeyiz kolisi her anlamda hayat kurtarıcı olacaktır. Bu koliler çift oluklu mukavvadan üretildiği için oldukça dayanıklıdır.

Beyaz renge sahip ve kırmızı fiyonk desenlere sahip olması açısından oldukça şık ve dikkat çekici bir görünümü vardır. 40 cm derinlik, 60 cm boy ve 40 cm yükseklik ölçülerine sahiptir. Geniş olması sayesinde pek çok malzemeyi içine koyabilme avantajı sağlar.

Söz / Nişan / Düğün Ayaklı Pano

Ayaklı panolar evlilik hazırlığı sürecinin en can alıcı ürünüdür. Misafirlerin söz, nişan ya da düğün alanına girişlerinde gördükleri ilk şey olması nedeniyle oldukça dikkat çekerler. 50x70 ya da 70x100 cm ebatlarında tercih yapılma imkânı sağlayan bu ürün fotoblok 5mm ya da dekota 3mm malzeme cinsleri tercih edilebilmektedir.

Siz de özel günlerinizi bu anlamla ürünlerle süslemek ve güzelleştirmek isterseniz baskiyap.com sitemiz üzerinden ürünleri inceleyerek hızlı ve güvenli biçimde satın alabilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade