Plaketler

Plaketler

Plaketler ile özel günlerde veya başarılı kişilere vereceğiniz oldukça özel bu ürüne Baskıyap ile sahip olabilirsiniz…

Baskıyap aracılığı ile satın alabileceğiniz ürünlerin başında yer alan bu ürünler ile ister iş yerlerinizde başarılı olan kişiler için isterseniz de hayatınızdaki sevdiklerinizin başarılarını kutlamak için plaket aracılığı ile kutlayabilirsiniz.

Özel günlerinizde hediye seçerken zorlanıyor musunuz? Baskıyap ile sizler de bu zorlukları en kolay haline dönüştürebilirsiniz. Birbirinden farklı hediyeler arasından size ve sevdiklerinize en uygun olan ürünü bulma imkanına sahip olduğunuz web sitemizde aradığınız hediyeyi bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Büyük bit önem ve itina ile tasarlanmış olan ürünlerimi ile özel günlerin anısına çalışanlarınız için ya da ödül törenleri sonrasında vermek üzere kişiye özel tasarım plaket yaptırabilirsiniz. Ürünlerimizin her birini kişiselleştirilmiş hali ile sizlere sunuyoruz. Bu ölçüde de sizlerden tasarımlarınızı talep ederek en çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Plaketler Nasıl Kullanılır?

Plaket, başarılı kişiler için motivasyon kaynağı olan ürünlerdir. Bu nedenle sizler de iş yerlerinizde yer alan çalışma arkadaşlarınıza veya çalışanlarınız için düzenlediğiniz yarışmaların sonuçlarında bu ürün ile motivasyon sağlayabilirsiniz.

Okullarda başarılı öğrencilerin daha iyi bir yere gelebilmesi ve bu alanda çalışmasını devam ettirmesi için öğretmenler tarafından da sık sık tercih edilmektedir. Bu ürünlerin tercih edildiği ve kullanıldığı alanlar oldukça yaygındır.

Son zamanlarda her yerde karşımıza çıkan plaketler için farklı model ve boyut seçenekleri yer almaktadır. Bu sayede daha çeşitli bir yapısı ve her zevke uygun olan şekilleri mevcuttur.

Plaketler ve Modelleri

Plaket modelleri içerisinde yer alan dört farklı model bulunuyor. Bu modeller arasından size en uygun olanı veya kurumunuz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken aklınızda bulunması gereken en önemli unsur Baskıyap kalitesi olmasıdır.

Baskıyap ile satın alacağınız ürünlerimizde sizler için sunduğumuz dört farklı plaket modeline ev sahipliği yapıyoruz. Bu modeller şu şekildedir:

 • Kristal modeller,
 • Porselen modeller,
 • İşlemeli tabak modeller,
 • Klasik plaket.

Bu modeller arasında son zamanlarda en çok tercih edilen ürün kristal modeller oluyor. Daha modern ve daha şık olması ile genellikle ödül törenleri sonrası kullanım için tercih ediliyorlar. Plaketler içerisinde yer alan ürünlerimiz ile sizler de ödül töreni gibi alanlarda bu modellerden birisini tercih edebilirsiniz.

Baskıyap kalitesi ile üretilmiş olan ürünlerimizin her birisi özel olarak satışa sunuluyor. Modellerimizin üzerine yazılacak olan isim ve diğer bilgileri sizlerin kişileştirmesi ile yaparak en kaliteli baskı malzemelerinin kullanımı sonrası sizlere teslim ediyoruz.

Çevrenizdekilere maddi olarak bir hediye seçmek yerine maneviyata önem veren birisi iseniz doğru yerdesiniz. Baskıyap aracılığı ile en kaliteli malzemelerin kullanımıyla üretilmiş olan kristal plaketler ile sizler de aradığınız manevi ödülün en kalitelisine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Plaketler Üzerine Neler Yazılabilir?

Maneviyata önem veren kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerden birisi olan plaketler ile sizler de sevdiklerinize en özel hediyeleri sunabilirsiniz. Baskıyap aracılığı ile ulaşım sağlayabileceğiniz ürünlerimizin her birisi özenle hazırlanmaktadır.

Kişileştirilmiş tasarımları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünlerde üzerine eklenecek yazı ve isimleri tarafınızdan bildirilmesi ile basım yapılmaktadır. Ürünlerimizde daha kaliteli bir yapı ve daha kaliteli bir tasarım elde etmek adına en uygun malzemeleri ve en kaliteli bileşenleri tercih etmekteyiz.

Yaptığınız tasarımlar üzerine yazacak bir fikir mi arıyorsunuz? O halde şunlardan birini hediyelik plaketler üzerine ekleyebilirsiniz.

 • Teşekkür plaket yazıları,
 • Öğretmene plaket yazıları,
 • Anlamlı plaket yazıları,
 • Emeklilik plaket yazıları,
 • Kişiye özel plaket yazıları,
 • Emekli plaket yazıları,
 • Mezuniyet plaket yazıları,
 • Öğretmenler için plaket yazıları,
 • Komik plaket yazıları…

Baskıyap ile En Kaliteli Plaketlerin Fiyatları

Baskıyap, sizler için en kaliteli ürünleri bir arada bulunduruyor. Bu ürünleri en uygun fiyatlar ile satışa sunarken kalitesinden de ödün vermiyor.

Sizler için satışa sunduğumuz ürünlerimizde en uygun fiyatlandırmalar üzerinde çalışmaktayız. Plaket fiyatları için yapacağınız araştırmalarınızda hem uzun zaman ilk günkü gibi saklayabileceğiniz kalitede hem de uygun fiyatlı ürünler baskiyap.com üzerinden ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.

Birbirinden farklı modelleri ile istediğiniz tasarımları yapabileceğiniz bu ürünlerimizde sizler ve sevdikleriniz için en özelini ve en kalitelisini sunuyoruz. Birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapan web sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünü hızlı ve tek bir tık ile sipariş verebilirsiniz.

 

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade