Kurumsal Ürünler

Kurumsal Ürünler

Kurumsal ürünler aracılığı ile yeni açtığınız çalışma ortamlarınız için en kaliteli ürünlere Baskıyap ile sahip olabilirsiniz…

Kurumsal ürünler sayesinde ister hediyelik olarak isterseniz de kendinizi şımartmak için satın alabileceğiniz farklı birçok ürünümüzü sizlerle buluşturuyoruz. Sizler de işyerlerinizde ve çalışma masalarınızda en özel ürünlere yer vermeye ne dersiniz?

Birbirinden özel ürünler ile kolaylıkla çalışma masalarınızı renklendirebilir ve daha kurumsal bir hale döndürebilirsiniz. Yalnızca size özel olarak tasarlanmış ürünlere sahip olmak için tek yapmanız gereken Baskıyap web sitemiz ile tanışmak olacaktır.

Birbirinden özel ürünlere en kaliteli hali ile sahip olacağınız bu web sitesi tam da aradığınız yer olacak. Kurumsal ürünlerinizin her birini en kaliteli hali ile web sitemiz üzerinden bulabilir ve dilediğiniz gibi tasarımlarınız ile buluşturabilirsiniz.

Kurumsal Ürünler Nelerdir?

Kurumlar içerisinde kullanılan ürünler için genel bir tabir olan kurumsal ürünler her zaman siz değerli kullanıcılarımız için sunduğumuz kaliteli ürünlerimiz arasında yer aldı. Binlerce ürün arasından çalışma masalarınız için ve şirketinizde çalışan bireyler için tercih edebileceğiniz ürünlere tek bir tık ile Baskıyap üzerinden ulaşabilirsiniz.

Baskıyap, özellikle kurumsal ürünlerde binlerce farklı çeşidi sizlere sunuyor. Masalarda kullanılan isimlikler için her zevke ve her isteğe uygun modelleri bünyesinde barındırıyor. Bunun yanı sıra şu gibi farklı ürünlere de ev sahipliği yapıyor.

Kurumlarınız ve çalışma arkadaşlarınız için tercih edeceğiniz en önemli ürünler için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hem kaliteli hem de prestije sahip olan ürünleri satın alma imkanı elde edebilirsiniz.

Kurumsal Ürünler İçin Ürün Seçerken Neleri Bilmelisiniz?

Bir kurumda çalışmaya başladığınızda veya kendi işinizin patronu olduğunuzda masanızın kurumsal bir yapıya bürünmesi için bazı malzemelere ihtiyacınız bulunacaktır. Bu ürünler oldukça çeşitlidir. Bu çeşitler ise şu şekildedir:

  • Yaka kartı,
  • Çipli yaka kartı,
  • Tek yönlü ve çift yönlü kartvizit,
  • Plastik yaka kartı,
  • Diplomat zarf,
  • Masa isimlikleri,
  • Yaka isimlikleri,
  • Kurumsal ayaklı panolar,
  • Broşürler

Kurumsal bakı ürünleri içerisinde yer alan bu ürünleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur kaliteli ve prestijli bir ürün olmasıdır. hem kaliteli hem de prestijli bir ürün tercih etmenin en kolay adresi her zaman Baskıyap üzerinden geçiyor…

Sizler de en kaliteli ürünlere ulaşım sağlamak isterseniz ve sevdikleriniz için alacağınız ürünleri özenle seçiyorsanız her zaman ilk tercihiniz Baskıyap tarafından olmalı… Sizler için satışa sunduğumuz ürünlerin her birisi üst düzey kaliteli hammaddeler kullanılarak özel olarak üretiliyor. Aynı zamanda da daha uzun süreli kullanım için özel materyaller ile daha kalıcı bir yapıya büründürülüyor.

Kurumsal Ürünlerde Baskıyap Kalitesi…

Masa isimlikleri ve bunun gibi diğer kurumsal ürünler için ilk tercihiniz olacak olan Baskıyap ile sevdiklerinize en özel ürünleri tasarlayabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünleri bünyesinde bulunduran web sitemizde sevdikleriniz için en özel hediyeleri bulabilirsiniz.

Açılış törenler, özel günler ve daha nice anlar için farklı hediyelere ev sahipliği yapan web sitemiz üzerinden sizler de aradığınız ürüne en kısa zamanda ulaşım sağlayabilirsiniz. Tek tık uzağınızda olan baskiyapı.com web sitesi ile sizler de aradığınız ürünlere en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çalışma alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürüne ulaşım sağlayabileceğiniz web sitemizde aynı zamanda da çalışma alanlarınızı renklendirebilirsiniz. Farklı birçok ürünün yer aldığı web sitemizden renkli sticker ürünlerini tercih edebilir veya farklı hediyelik ürünler ile masanızı renklendirebilirsiniz.

Binlerce Ürün! Üst Düzey Kalite ile Baskıyap Güvencesiyle Geliyor…

Baskıyap binlerce baskı ve hediyelik ürün firmasından birisi olarak karşınıza çıkıyor. Ancak firmamızı diğerlerinden ayıran en önemli unsur kaliteli çalışması ve kişi isteklerini her zaman en iyi şekilde karşılıyor olması ile kaynaklanıyor.

Kişiye özel kurumsal ürünler, protokol hediyeleri, kurumsal hediyelik eşya ve personele hediye seçimlerinde kendi tasarımlarınız ile fark yaratmanız mümkün. Firma logolu hediyeler ile kurumsal kimliğinizi yansıtmanız mümkün.

Birbirinden farklı ürünleri satışa sunduğumuz web sitemiz üzerinden kurumsal ürünler kategorisi üzerinden binlerce üründen istediğiniz modeli tercih edebilir ve dilediğiniz gibi tasarımlarınız ile buluşturabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerden birisi haline gelmiş olan yaka isimlikleri baskısı ile sizler de çalışanlarınız için firmanıza özel bir ürün tasarımı yaptırabilirsiniz. Böylece görenlerin bir daha bakacağı kalitesi ile gözleri kamaştıran bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade