Apple Modelleri

Apple Modelleri

Apple modelleri son dönemlerde en çok kullanılan modeller haline geldi. Baskıyap telefonlarınız için özel tasarım kılıfları uygun fiyatlarda sunuyor!

Apple modelleri, son zamanların en fazla tercih edilen telefon modelleri arasında yer almaya başladı. Oldukça pahalı olan bu telefonlar için kılıf kullanımı da elzem bir ihtiyaç olmaya başlamıştır. Sizlerin beklentilerini en üst seviyede karşılayan Baskıyap, Apple model telefonlarınız için sizlere kişiye özel kılıf tasarlarını sunuyor.

Farklı ve tarz ürünleri kullanmayı seviyorsanız telefonunuz için de Baskıyap farkı ile tamamen kendi tasarımınız olan, size özel kılıflar kullanabilirsiniz. Ayrıca bu modeller, sevdiklerinize verebileceğiniz en özel ve en şık kişiye özel hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Baskıyap Kişiye Özel Ürünler İçinde Kimlere Hediyeler Bulabilirsiniz?

Yüzlerce farklı modelde kişiye özel ürünler sunan Baskıyap, sizlere tüm sevdikleriniz için farklı hediye alternatifleri sunuyor. Anneye, babaya, eşe, sevgiliye, arkadaşa, kardeşe ya da öğretmene gibi tüm değer verdikleriniz için çok fazla seçenekte hediyeler bulabilirsiniz. Apple modelleri kılıfları da bu seçenekler arasında yer alan ve büyük ilgi gören ürünlerden birisidir.

Doğum gününde, yıl dönümünde ya da diğer birçok özel günde sevdikleriniz için onlara özel bir hediye seçeneği arıyorsanız ya da kendinizi şımartmak istiyorsanız bu modeller hem sizi hem sevdiklerinizi mest edecek şık ve gösterişli modellerdir.

Size ve Sevdiklerinize Özel Apple Kılıf Modelleri En Uygun Fiyatlarla Baskıyap’ta!

Her zaman uygun fiyata yüksek kalitede ürün çeşitliliği sunan Baskıyap, kişiye özel hediyelik ürünler arasında sizlere tüm Apple modelleri ile uyumlu “kendin tasarla” telefon kılıfları sunuyor. İstediğiniz her renk seçeneğinde bulabileceğiniz kılıflar üzerine online olarak kendiniz tasarlayarak fotoğraf ya da yazı ekleyebilirsiniz.

Kendiniz ya da sevdikleriniz için tasarladığınız tasarım, seçtiğiniz kılıf üzerine HD teknolojisi kullanılarak UV baskı makinelerinde uygulanır. Böylece uzun ömürlü tasarımlar oluşturulduğundan siz ya da sevdikleriniz bu ürünleri uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliği ile kullanabilirsiniz. Tüm Apple modelleri ile uyumlu telefon kılıflarını en uygun fiyatlarda, en üst düzey kalitede Baskıyap’ta bulabilirsiniz.

 

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade