Kişisel Ürünler

Kişisel Ürünler Nelerdir?

Kişisel ürünler kapsamında üretilen ve satışı sunulan birden fazla ürün bulunmaktadır. BaskıYap size farklı bir adrese bakmaya gerek bırakmadan tüm ihtiyaçları gideriyor!

İster kendinize özel isterseniz kişisel hediyelik ürünler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kaliteli baskı ve uygun fiyatlandırma ile tercihinizi yapabilirsiniz.

1- Kişiye Özel Kupa

Kupaları standarttan uzaklaştırmak adına özel kupalar üretebilirsiniz. Bu kupaları görselleştirmenin yanı sıra isme özel üretebilirsiniz.

BaskıYap’ta tasarım alanında kupanızı tasarlayarak hareket etmeniz mümkündür.

2- Kişiye Özel Ruhsat Kabı

Kişisel ürünler arasında ruhsatları korumak ve yıpranmaktan uzak tutmak adına ruhsat kabı tasarlanabilir. Özellikle babalar günü hediyesi ya da genel babaya hediye olarak değerlendirilebilir.

3- Puzzle Yapboz

İlk bakışta çocukların ilgisini çekecek gibi düşünülse de kişisel yapbozlar aynı zamanda yetişkinler içinde bir hediye türü olabilir.

Puzzle üstüne özel bir anınızın fotoğrafını çıkartabilir ömür boyu saklayabilirsiniz.

4- Hediyelik Kutu Ürünler

Tek hediye almak istemeyenlerin en kolay çözüm yolu hediyelik kutu ürünler olmaktadır. İster sevgiliye hediye ister anneye hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

Yaklaşan anneler günü hediyesi olarak kişisel ürünler kapsamında elde edebilirsiniz. Kesinlikle mutlu edecek ürünler bu kutuların içinde bulunuyor!

5- Ajanda / Defter

Öğretmene hediye kapsamında en sık alınan kişisel ürün kapsamında ajandalar bulunuyor. Tabi öğretmenler dışında kurumsal alanda çalışanlar adına da tercihiniz ajandadan yana olabilir.

6- Kişiye Özel Termos

İster çay ister su için kullanılabilecek termosları kişiye özel hale getirmek istemez misiniz? BaskıYap size bu fırsatı ilk andan itibaren veriyor!

İstediğiniz bir termos modelini seçin, üzerine yazdırmak isteyeceğinizi ya da baskı modelini tercih edin. İşte bu kadar kolay!

7- Kişiye Özel Çakmak

Çakmakların bile kişisel hediye haline getirilebilecek fırsatlara sahibiz. Dilediğiniz şekildeki kaliteli çakmak modellerini seçerek ilk adımı atın.

Daha sonra kişisel ürünler kapsamında hediye edebileceğiniz bu çakmağı kendi isteğiniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

8- Kişiye Özel Anahtarlık

Anahtarlıklarda dokunuş yaparak normal bir görünümden daha fazlasını elde edebilirsiniz. Anahtarlık modeli ise tamamen hayal dünyanıza kalmış!

9- Kişiye Özel Powerbank

Telefon ve bilgisayar kullanımının bu derece arttığı günümüzde powerbank olmazsa olmaz ürünler arasında bulunuyor.

Powerbanklerin sadelikten uzak bir hale gelmesi de elbette BaskıYap firmamız sayesinde mümkün! Powerbank üzerine yapacağınız baskı işlemlerini sizin için yerine getiriyoruz.

10- Kalemler

Kalem kullanımı olmadan geçecek bir gün düşünmek neredeyse imkânsız! Özellikle yazı ile alakalı bir mesleği olan, günü geçenleri düşündüğümüzde!

Tam da bu aşamada kişisel ürünler kapsamında üzerinde adı ve soyadı yazacak şekilde kalemleri farklı formatlara sokabilirsiniz.

Mesleklere göre hediyeler kapsamında en doğru tercihlerden birisidir.

11- Kapüşonlu Sweatshirt – Hoodie

Verilecek hediye sürekli kullanılmalı, işine yaramalı düşüncesindeyseniz doğru tercihlerden birisi sweatshirtler olacaktır.

Giyim konusunda yüksek kalitede bulunan bu ürünleri kullanacak kişiye özelleştirebilir ya da sevgilinizle bütün olması amacıyla tasarlayabilirsiniz.

12- Baskılı Tişörtler

Kişiye özel sweatshirtler de olduğu gibi baskılı tişörtler de aynı zamanda kişiselleştirilmiş hediyeler kapsamında yer alır.

Giydikçe sizi hatırlamasını istediğiniz sevdikleriniz için alabilir, gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

13- Kanvas Tablo

Ev dekorasyonu başta olmak üzere insanın bulunduğu her alanda kullanılabilecek kanvas tablo modelleri, kişisel ürünler kapsamında çok fazla tercih edilir.

Duvarları süslemek ve farklı bir hava katmak adına siz de satın alabilirsiniz.

14- Kişiye Özel Çakı / Bıçak

Çakı ve bıçak kullanımı kimileri için koleksiyon haline gelecek kadar ciddidir. Çevrenizde bu tarz bir koleksiyon oluşturmak isteyen varsa siz de hediye olarak alabilirsiniz.

15- Kişiye Özel Saat

Saat hediye etmek istiyor fakat klasik olmasın mı istiyorsunuz? O zaman BaskıYap sitemiz sayesinde sizlere kişiye özel saat imkânı sunuyoruz!

Özelleştirilmiş saat türleri için sitemize göz atmayı unutmayın.

16- Buton Rozet – Kendin Tasarla

Rozetlerinizi standarttan uzaklaştırarak belirli bir modelde, renkte ve karakterde oluşturabilirsiniz. İş yerlerinde ya da eğitim kurumlarında kullanılabilir.

17- Kişiye Özel Sigara Tabakası

Sigara kullananları mutlu edecek kişisel ürünler arasında kişiye özel sigara tabakası bulunuyor. Kişisel sigara saklama kutuları sayesinde rahatlıkla sigaraları saklayabilirsiniz.

18- Dekoratif Mıknatıslı Şişe Açacak

Şişe açacakları ev hediyesi kapsamında ufak bir düşünce olarak sunulabilir. İsimleştirilmiş ya da görsel bastırılmış olarak elde edebilirsiniz.

19- Fotoğraf Baskılı Cam Çerçeve

Fotoğrafları ölümsüzleştirmek adına yaptırabileceğiniz fotoğraf baskılı cam çerçeveler kullanıldığı ortama hem sıcaklık hem de sevgi katacaktır.

20- Kişiye Özel Kaşe

Resmi kurumlar başta olmak üzere her yerde kullanılabilecek kaşeleri özelleştirilmiş hale getirebilirsiniz. Ad ve soyad ya da belirli bir logo yaptırarak kaşelerinizi oluşturabilirsiniz.

21- Kişiye Özel Araç Plakalık

Araçlarda kullanmak bir yana evde oda dekorasyonu oluşturabilmek adına tercih edilebilecek kişiye özel araç plakalık yaptırabilirsiniz.

22- Kişisel Özel Yazılı Ödül Kupası

Kişisel ürünler kapsamında çevrenizdekileri memnun etmek ve hatta tebrik etmek amacıyla dahi farklı ödüller oluşturabilir bunu kupayla tasdikleyebilirsiniz.

23- Kişiye Özel Baskılı Yastık

Yastıkların kullanım alanları çok çeşitlidir sadece evlerde kullanılmaz. Fakat klasik yastıkların dışında fotoğraflı, isimli ve farklı logolarda yastıklar üretebilirsiniz.

24- Kişiye Özel Bez Çanta

Başta yaz aylarında size kolaylık sağlayacak bez çantalarınızı şekillendirmek istemez misiniz? BaskıYap size bu konuda yardımcı olacaktır!

25- Kişisel Ürünler| Kişiye Özel Bez Postacı Çantası

Bez çantası postacı çantası olarak ayrılır. Postacı çantaları görünüş ve boyut olarak değişiklik gösterebilir. Bu modelleri de tasarlayabilirsiniz.

Kişisel Ürünler için Tek ve Doğru Adres BaskıYap!

BaskıYap sitemiz üzerinde bahsedilen 25 kategoride değişik ürünler bulunmaktadır. Kendinize ya da sevdiklerinize uygun bulduğunuz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Var olan ürünleri isme, kişiye özel hale getirerek kısa sürede hediyelik hale getirebilirsiniz. Yüksek kalitede baskı olmasının yanı sıra aynı zamanda uygun fiyatlarla tercihiniz olacaktır.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade