Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri sayesinde tanıtım faaliyetlerinizi hızlandırarak satış hacminizi yükseltmek ve marka bilinirliğinizi artırmak ister misiniz?

Markalar satış hacmini artırmak için çeşitli tanıtım faaliyetleri yürütmektedir. Promosyon ürünleri de bu faaliyetlerin en önemlilerinden biridir. Çünkü bu ürünler potansiyel müşteri ağını genişleterek, satın almaya yönlendirir. Genellikle göz ardı edilen bu ürünler aslında kişilerin bilinçaltına yerleşmek için çok etkilidir.

Akılda kalıcılığı çoğaltmak bir firmanı için oldukça kıymetlidir. Bunun yanı sıra promosyon amaçlı ürünlerin kullanımı elden ele geçerek kişiler arasında bir sirkülasyon oluşturur. Bu sayede bir kişiye verilen ürün genellikle en az 3-4 kişiye ulaşır. Bu da müşteri hacminin artmasına dolayısıyla satışın çoğalmasına vesile olur. 

Promosyon Ürünleri Nelerdir?

 1.Usb bellek

2.Baskılı hediye kalem

3.Magnet

4.Kişiye özel sekreterlik

5.Baskılı promosyon bez çanta

6.Metal açacak anahtarlık

7.Kişiye özel 2022 takvim

Müşteriye promosyon noktasında büyük meblağlar harcamaktansa daha mütevazı, bütçe dostu ve yaratıcılık yayan bir ürün müşteri ağınızı genişletmekte fayda sağlar.

Bilhassa uzun soluklu bir müşteri sadakati kazanmak için emek verilmiş, yaratıcı, dikkat çeken ve akılda kalıcı ürünle seçmek gerekir. Bu nedenle sektörünüze ve markanıza hitap edecek promosyon ürünleri seçilmesi marka imajını da artırır.

Mesleğiniz, sektörünüzün değerleri, ürünün içeri ne ise promosyon ürünü seçimi yaparken göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin bir eğitim kurumu iseniz baskılı hediye kalem güzel bir seçenektir. Veyahut dekorasyon malzemeleri satıyorsanız baskılı promosyon bez çanta ya da kişiye özele 2022 takvim ürünlerini seçebilirsiniz.

Promosyon için kullanılacak ürünler potansiyel müşteri ve kurum arasındaki bağ kuran köprü görevindedir. Promosyon ürünleri kişilerin hem uzun süre kullanmasını sağlar hem de elden ele gezdirilerek çok kişiye marka ismine aşinalık kazandırır.

Promosyon ürünleri her sektör için farklı tercih edilse de aslında hizmet ettikleri amaç aynıdır. Hepsinin amacı marka bilinirliğini artırmak ve satın alma davranışı gösteren müşteriler kazandırmaktır. Bu nedenle sektörünüze uygun bir ürün seçerek faaliyetlerinize hızlıca başlayabilirsiniz.

Promosyon Ürünlerinin Faydaları

Maliyeti yüksek olan pek çok reklam türüne yatırım yapmak yerine, uzun vadede dahi kalıcılığına devam eden promosyon amaçlı ürünlere yatırım yapmak daha çok tercih edilmektedir.

Pek çok reklam faaliyetinde kişiler zihinlerine aldıkları reklamı çabuk tüketir ve unutabilirler. Lakin promosyon ürünleri insanların gündelik hayatında da kullanımına uygun olduğu için hep göz önündedir.

Bazen aylarca bazen yıllarca kullanılan bu ürünler sayesinde firmalar potansiyel müşteri ağını genişleterek insanların bilinçaltına marka ismini aşılayabiliyorlar.

Tüm bunların yanı sıra şirketler ve kurumlar bayram, yeni yıl ya da diğer özel günlerde müşterilerine promosyon amaçlı ürünler göndererek, müşterilerin memnuniyetini kazanırlar. Müşteri memnuniyeti ise kısır döngü şeklinde satışı artırıcı bir etkendir.

Baskiyap.com pek çok çeşitte ve uygun fiyatlarla promosyon ürünü hizmeti vermektedir. Online olarak sipariş verilebilen bu sitedeki promosyon ürünleri kategorisine göz atabilirsiniz ve hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. 

Baskıyap Promosyon Ürünleri Farkı!

En ilgi çekici, akılda kalıcı ve şık promosyon ürünleri için isterseniz baskılı isterseniz baskısız ürünler üretilmektedir. Kaliteli, nitelikli, profesyonel ve bütçe dostu bir promosyon faaliyeti arayışı içerisindeyseniz baskiyap.com sitesi üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yeni bir işletme misiniz? Yerel ya da global bir firma mısınız? Peki, şahıs platformu musunuz? Sektörünüz ve bu sektörde geçirdiğiniz zaman önemli değil. En ekonomik olacak şekilde ama en kaliteli hizmet anlayışı ile baskiyap.com sizlerle.

Her kesimden firma ve kurum için sektöre uygun seçenekler bulunabilecek bir sitedir. İstenilen sayıda sipariş verilebileceği için ve baskı tasarımlarını, isterseniz, kendiniz oluşturabileceğiniz bir platform ara yüzüne sahiptir. Bu sayede sizin hayalleriniz ve bizim profesyonel ekibimizin güçleri birleşerek ortaya en iyi promosyon amaçlı ürünler çıkacaktır.

Müşterilerinden aldığı memnuniyet geri dönüşleri sayesinde gün geçtikçe daha çok firmaya dokunan baskiyap.com yüksek kalite standartlarına sahiptir.

Size özel olarak tasarlanan ürünlerimiz, üstün teknoloji harikası makinelerimiz ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra güvenli bir ödeme imkânı sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti esasına dayanan ilkelerimiz ile kaliteli hizmet güvencesini yaşayacaksınız.

Siz sektörünüze en uygun olacağınızı düşündüğünüz ürüne karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey baskı için bir görsel hayal etmek ve kaç adet ürün istediğini belirlemektir. Sonrasında istediğiniz an tasarım oluşturabilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade