Telefon Kılıfları

Telefon Kılıfları

Telefon kılıfları hediye ederek hem kendinizi hem de çevrenizi mutlu etmek istemez misiniz? BaskıYap sizlere farklı telefon kılıfları modelleri ile kolaylık sağlıyor!

Telefon kılıfları günümüzde çok sık kullanılan araçların arasında gelmektedir. Bunun sebebi tahmin edildiği üzere çok açıktır! Giderek artan telefon modelleri beraberinde telefon kılıfları alınmasını sağlamaktır.

Bilindiği üzere birden fazla telefon modeli üretilerek satılmaktadır. Telefonların boyutu ve şekillerinde oluşan değişim doğal olarak telefon kılıfı modelleri yaratmıştır.

Kişisel olarak kendine alınabilecek bu araçlar aynı zamanda kişiye özel hediye olarak da yapılabilmektedir. Piyasada üretilen klasik kılıflardan sıkılmadınız mı?

Eğer cevabını evetse, yapmanız gereken çok basit!  sitemiz üzerinde telefon kılıfını modelleyebilir görünümünü değiştirerek kişiye özel hediye haline getirebilirsiniz.

Telefon Kılıfı Modelleri Neden Kullanılmalı?

İlk bakışta tamamen estetik amaçla telefon kapları kullanıldığı düşünülse de durum bundan biraz farklıdır. Elbette alınacak olan bir telefon kılıfı renkleri ve modelleri sayesinde çok daha güzel bir görünüm sağlar.

Aldığınız telefonun renginden sıkıldıysanız kısa sürede elde edeceğiniz farklı bir telefon kabı renkleri sayesinde değişim etkisini yaratır.

Fakat bunun dışında telefon kabı modelleri kullanım neticesinde farklı şekilde faydalar da sağlamaktadır. Bunun başında telefon kapak kısmını korumasıdır.

Telefonların genelde saklandığı alanları düşündüğünüzde aklınıza; çanta, cep gibi farklı alanlar gelir. Özellikle çalışma sırasında telefonların düşmesi sonucu çizilmesini korunmasını sağlayacaktır.

Uzun süreli telefon kullanımı sağlamak isterseniz bunu klasik telefon kapları ile yapabileceğiniz gibi kişiye özel değişik telefon kılıfı ile de yapabileceğinizi unutmayın!

Değişik Telefon Kılıfları için BaskıYap’ta Özgünlüğünüzü Konuşturabilirsiniz!

Herkesin kendi beğenisi ve ilgisi farklı yönlerdedir. Bu kullanılacak telefon kılıfı modelleri için bile etkili olacak unsurdur.

Klasik telefon kılıf renkleri ve modelleri sizi bir yerden sonra sıkabilir. Aynı zamanda kendinize özel diğerlerinden farklı bir kılıf kullanmak isteyebilirsiniz.

İşte bu aşamada başvuracağınız adres belli! BaskıYap size bu aşamada yardımcı olacaktır. Telefonunuzun modeline bağlı olarak kendi özgünlüğünüzü ortaya koyabilirsiniz.

Site üzerinde telefon kılıf modelleri incelendikten sonra online hediye tasarımı yapabilirsiniz. Elbette bu hediyeyi kendinize de alabilirsiniz.

Tasarımını yapacağınız telefon kapları sizin için yüksek çözünürlükle basıldıktan sonra tarafınıza ulaşacaktır. Tamamen hayal dünyanızı yansıtacağınız şekilde tasarımını yapabilirsiniz.

Kendinize, Arkadaşa Kişisel Hediye için En Güzel Telefon Kılıfları Adresi: BaskıYap!

BaskıYap firması olarak kurulduğumuz ilk andan itibaren kişiye özel hediye konusunda kolaylık sağlamaya devam ediyor! Site üzerinde incelediğiniz telefon kılıfları sayesinde kısa sürede hediye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Özellikle arkadaşa kişisel hediye olarak kullanılabilecek bu araçlar kısa sürede sizin de ihtiyacınızı karşılayabilir.

Site içerisinde birden fazla telefon modeline özel olarak kılıfları göreceksiniz. Farklı telefon kapları modeli kadar değişik renkleri görebilirsiniz.

Yine de telefon kılıf renkleri size tek başına yeterli gelmeyebilir. İşte bu aşamada saniyeler içerisinde tasarımınızı kendiniz yapıp BaskıYap sitemiz aracılığıyla baskıya gönderebilirsiniz.

BaskıYap aracılığıyla satışa ve tasarıma uygun olarak sunulan ürünler arasında şunlar bulunur:

1- Samsung Telefon Kılıfları

Telefon kılıfları Samsung için diğer modellere nazaran ülkemizde en sık kullanılanlar arasında yer alıyor. Samsung telefon modellerinin uzun süreli kullanılması ve korunmaya çalışılması bunun için geçerli sebeplerdir.

Güney Kore tarafından üretilen bu markaların farklı inç yani boyutlarda telefonları mevcuttur. Kamera sistemine uyum gösterecek kadar boyut anlamında da tam oturacak kılıfları sitede bulabilirsiniz.

Değişik telefon kılıfı bularak renge ve boyuta uygun olacak kişiye özel telefon kılıfı oluşturabilirsiniz.

2-Kişiye Özel Telefon Kılıfları İphone

Samsung telefonların en büyük rakibi olmakla birlikte Türkler arasında da sık kullanılan markalardan birisi şüphesiz İphone modelleridir. İphone telefon kılıfı kapsamında çok standart örnekleri sunmaktır.

Ancak sadelikten yana olmak herkesin ihtiyacı ve isteği değildir. Biraz renk katmak, özelleştirmek ve görüldüğünde akla bir isim gelmesi adına özel telefon kılıf modeli alabilirsiniz.

BaskıYap sitemizde İphone telefon kılıfı renkleri incelenip tasarım gerçekleştirilebilir.

3- Telefon Kılıfları Huawei

Yeni nesil telefon modelleri arasında Huawei ciddi bir ivme yakalamıştır. Özellikle Türkiye pazarında çok ciddi anlamda yüksek sayıda yer alması telefon kılıfı modelleri için de üretimi bu yönlü hızlandırmıştır.

Ancak Huawei modelleri özellikle kamera kısmıyla farklı olmasından dolayı kılıfları her telefonla uyumlu değildir. Bu aşamada BaskıYap üzerinde yer alan uygun kılıflara bakabilirsiniz.

4- Xiaomi Telefon Kılıfı

Ortak Xiaomi telefon modellerine uygun bulabileceğiniz telefon kılıf modelleri mevcuttur. Her bir kılıfı değişik renkte seçebilir, tasarımını zenginleştirebilirsiniz.

5- Oppo Telefon Kılıfı

Zor bulunacak telefon kılıfı renkleri ve modelleri arasında Oppo markalar bulunuyor. Diğer markalara nazaran az satılması etkilidir.

Fakat BaskıYap sayesinde başta Oppo olmak üzere birden fazla telefon modellerine uygun kılıfları bulabilir, saniyeler içerisinde tasarımını yapıp bastırabilirsiniz!

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade