Usb Bellek

USB Bellek

USB bellek ile şirketiniz ürün ya da hizmetini geniş kitlelere ulaştırabilmek adına promosyon ürünü olarak kullanmak ister misiniz?  

Promosyon amaçlı kullanılan flash bellekler, markaların kendini duyurabilmesi adına önemli bir tanıtım faaliyetidir. Bu faaliyet neticesinde firmalar potansiyel müşterilerine ve kazanılan müşterilerine kolayca ulaşabilir.

Bütçe dostu olan bu ürün ile etkili ve elden ele dolaşan bir promosyon yakalanmış oluyor. Bellekler pek çok kişinin kullandığı ve yalnızca evlerinde değil, iş yerlerinde de yanlarında taşıdıkları için diğer kişilerinde marka ismine aşinalık kazanması açısından oldukça etkilidir.

Geleneksel reklam yöntemleri bireyler tarafından hızla tüketilir ve akılda kalıcılığı azdır. Lakin promosyon ürünleri sayesinde hem bireylerin günlük hayatta işlerini görebileceği hem de çevrelerindeki insanların dikkatini ve ilgisini çeken ürünler seçilebilmektedir. 

USB bellek ürünlerini kitlelere dağıtan şirketler hem zihinlere kazınabilir hem de işlevsel biri ürün hediye ettikleri için hedef kitle ve firma arasında samimiyet ve güven ilişkisi oluşur.

Baskiyap USB Bellek Ürünleri ile Potansiyel Müşteri Ağınızı Genişletin

USB bellek bilgileri depolamaya ve farklı alanlara taşımaya yardımcı olan ve oldukça işlevsel bir özelliğe sahip üründür. Bu ürünü tanıtım etkinlikleri için kullanmaksa büyük bir avantaj sağlamaktadır. Dijital çağın büyük bir gereksinimi olan bellekler, hem kullananın işini görürken hem de markanızı tanıtmanız için eşsiz bir seçenek olacaktır.

İş ortakları, potansiyel müşteriler, öğrenciler gibi pek çok kişiye bu ürünleri vererek marka imajınızı yansıtabilirsiniz. Logo baskılı bellek kullanımı uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olduğu için oldukça verimli bir seçenektir.

Baskiyap USB Bellek Çeşitleri

Firmanızın gerçekleştireceği faaliyetler için ihtiyacınıza uyacak kapasitede bir USB bellek seçilmelidir. Peki, bu belleklerin çeşitleri nelerdir?

Kişiye Özel Flash Bellek Serisi

-Siyah plastik metal flash bellek

-Kişiye özel mini kart flash bellek

Kendin tasarla flash bellek serisi

-Anahtar şeklinde metal flash bellek

-Black metal flash bellek

-Yuvarlak kart flash bellek

-Metal flash bellek

İsme Özel Flash Bellek Serisi

-Metal deri flash bellek

-Mavi/ kırmızı/ beyaz plastik metal flash bellek

-Ahşap flash bellek

Tüm flash belleklerde ürün adedi çoğaldıkça fiyatlarında indirim olmaktadır. Bunun yanı sıra 32GB ve 16 GB seçenekleri arasından tercih yapılmaktadır. Siz de firmanız için en güzel promosyonları seçmek için Baskiyap.com üzerinden ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade