Çerçeveler

Çerçeveler

Çerçeveler ile potansiyel müşteri ve kazanılmış müşteri kitlenizle ürüne ya da firmanın mekanına karşı olan sorularına çözüm bulmak ister misiniz?

Şirketlerin iletişim çalışmaları konusunda çerçeve ürünleri oldukça elzemdir. Çoğunlukla indirim haberlerini, iş yeri açma belgelerini, sektöre özel sertifikaları göstermek amacıyla kullanılırlar. Bunun yanı sıra firma ile ilgili duyurular da bu ürünlerin içinde sergilenebilir.

Pek çok firma tarafından kullanılan bu çerçeveler uzun ömürlü olmasından dolayı tercih edilirler. Üst düzey kalite ile hazırlanan bu ürünler çeşit bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Potansiyel müşteri ya da kazanılmış müşteriler ile kalıcı bir iletişim halinde olmak isteyen firmalar için hem imaj artırıcı hem de sözsüz iletişimi desteklemek için oldukça yeterlidir.

Kurumsal firmalar için kullanılan bir ürün olmasının yanı sıra, kişisel olarak da çerçeve kullanımı yapılmaktadır. Ev ve ofis duvarlarında ailesinin, sevdiklerinin fotoğrafını bulundurmak isteyen kişiler de sıklıkla bu ürünlerden kullanmaktadır.  

Baskıyap Çerçeveler ile Firmanızı Özelleştirin

Hem tanıtım faaliyetlerini destekleyen hem de kurum içinde müşteriye gösterilmesi önemli olan detayları yansıtmaya yaran bu ürün iç mekân baskı ürünleri arasında yer alıyor. 

Her firmanın kendine has bir gündemi ve her gündemin kendine has bir çerçevesi olmalıdır. Bu nedenle baskiyap.com sitesinde farklı renklerde ve ebatlarda çerçeveler bulunmaktadır.

A4 Boyutunda (21*30) Truva Çerçeve Serisi:

-Beyaz çerçeve

-Koyu yeşil çerçeve

-Laminat krem çerçeve

-Kahve çerçeve

-Siyah çerçeve

-Lacivert çerçeve

Snapper 25mm Opti Çerçeve Rondo Köşe Serisi:

-21x30 cm (A4 boyutunda)

-29x42 cm (A3 boyutunda)

Kişiye Özel Fotoğraflı Çerçeve Serisi:

-Beyaz çerçeve (21x30 cm)

-Siyah çerçeve (21x30 cm)

Çerçeveler ile ofis ve iş yerlerinizde hem şık hem de minimal değişiklikler yapabilirsiniz. Kaliteli ve bütçe dostu ürünler ile iç mekânlarınızı dekoratif şekilde düzenlerken, hedef kitlenize vermek istediğiniz bilgileri aktarabilirsiniz.

Ürünler arasında istediğiniz renk ve modelde tercih yapabilirsiniz. Siz de iş yeriniz için ya da eviniz için çok amaçlı çerçeveye sahip olmak istiyorsanız bakıyap.com sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilir, hızlı ve online şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade