Ajanda / Defter

Kişiye Özel Ajanda/Defter Seçenekleri Baskıyap Farkıyla Sizlerle!

Kişiye özel Ajanda/defter; her ne kadar eski önemini kaybetse de birçok kişi özel günlerde sevdiklerini bunlarla mutlu etmeye devam ediyor!

Bilgisayar ve akıllı telefonlar çoğu işimizi görse de halen bazı şeyleri not almak için deftere ihtiyaç duyarız. Bu sebeple kullandığımız defterler ve ajandalar en büyük alışkanlıklarımızdan vazgeçemediğimizi kanıtlar.

Her yıl can atarak aldığımız ajandalar ve defterler ise başkalarına hediye edilebilecek en güzel hediyelerden birisidir. Sevdiklerinize verilebilecek ve onlar için özel olarak tasarlanacak ajanda seçenekleri için Baskıyap sitemize bekliyoruz.

Hediyelik Ajanda/ Defter Modelleri 

Ajanda/defter; iş arkadaşlarınızın, sevgilinizin, eşinizin veyahut sevdiklerinizin çalışma hayatı içerisinde en ihtiyaç duyduğu ürünler arasındadır. Günlük koşuşturmacasının içerisinde aklımızdan çıkmaması için not almak için de çoğu zaman ihtiyaç duyarız.

Sevdiklerinize kişiye özel ajanda modelleri hediye etmek için Baskıyap’ı ziyaret etmeniz yeterli! Günlük hayatlarını ön plana çıkartmakla birlikte hediye edilen kişinin kendisini özel hissetmesini sağlıyor.

Dikkatlerin üzerinde olmasını seven kişilerin can attığı bu ajanda/ defter modelleri, hediye sahibine kendisini özel hissettirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda da yıl boyu hediye sahibinin en iyi arkadaşı haline geliyor.

En iyi arkadaşı olan bu ürünler gerek sakladıklarıyla gerekse görünüşleriyle herkese özeldir. Baskıyap olarak sizlere özel olsun diye ajandalar hazırlıyoruz. Siz yeter ki hayal edin ve renk seçin bizde üzerimize düşen görevi yerine getirelim. Hayallerinizi gerçekleştirelim.

Kişiye Özel Baskılı Ajanda Defter Modelleri Baskıyap’ta!

Ajanda/defter kişiye özel olarak seçilecek en iyi hediyelerden birisidir. İlgileneceği tonlarca şeyi sıraya koymak için not tutmaktan vazgeçmeyen kişilere verilmesi ise hem ajandaları hem de o kişiyi özel yapar.

Bir yılın iyi ve kötü yanlarını en dolu şekilde özetlemek isteyenlere de kişiye özel hediye edebileceğiniz bir üründür. İş hayatlarında ve özel hayatlarında kullananlar içinde ajanda vazgeçilmezdir.

Vazgeçilmez alışkanlığı şık bir hediyeye dönüştürmek için sizleri sitemize bekliyoruz. Birbirinden güzel ve birbirinden farklı ajanda/defter seçeneklerini bu kapsamda sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz renkte ve dilediğiniz tasarımda ajanda çeşitleri için Baskıyap’ı ziyaret etmeye ne dersiniz?

 

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade